kuchnia_bez-giwazdek_2_A_male.jpg

W stylu modern - 27.02.2016

Projekt wnętrza w nowoczesnym stylu. Mieszkanie utrzymane jest w stonowanych barwach bieli i szarości. Zimne odcienie przełamywane są ciepłymi elementami z drewna, które zastosowano w formie dekoru w łazience oraz w całej przestrzeni korytarza. Proste w formie meble wpisują się w aranżację w stylu modern.

Nowoczesna kuchnia w bieli i szarości 

Biel mebli została wyeksponowana dzięki zastosowaniu ciemnego, kontrastującego koloru podłogi i blatu. Funkcję dekoracyjną w tej prostej i czystej stylistycznie aranżacji pełni okazała lampa z możliwością regulacji natężenia światła.

Kuchnia otwiera się na przestronny korytarz. Ściany hallu zostały obłożone fornirowanym drewnem, to w nich chowają się suwane drzwi prowadzące do kolejnych pokojów. Zdjęcia wnętrza wykonaliśmy w okresie świątecznym, dlatego mogą Państwo dostrzec bożonarodzeniowe dekoracje.

 

W Łazience - Biel i drewno — szlachetne połączenie

Zapraszamy do obejrzenia projektu łazienki opartego na zestawieniu gładkich i chropowatych płaszczyzn.Jedną ze ścian wyłożyliśmy gresem o wyrazistej strukturze, która została wydobyta dzięki zastosowaniu gładkiego białego tła. Kompozycję w bieli złamaliśmy pasami z drewna, to one podkreślają i wyrysowują geometrię pomieszczenia. Drewniany akcent został powtórzony w projekcie mebli łazienkowych, na podłodze i w zabudowie toalety. Tę minimalistyczną, a zarazem pełną elegancji aranżację dopełniają nastrojowe podświetlenia, jedno z nich wydobywa się z kieszeni stworzonej przez sufit podwieszany, drugie zostaje rozproszone wokół ram lustra. Tak zaprojektowana łazienka nie tylko świetnie się prezentuje, ale jest również w pełni funkcjonalna. Pralka i kosz na bieliznę zostały schowane w specjalnie zaprojektowanym meblu. Pomyśleliśmy też o rozmieszczeniu szafek na kosmetyki, co ułatwia utrzymanie porządku.

 

 

Salon w stylu modern 

Pozostajemy w klimacie eleganckiej szarości połączonej z minimalistycznym w formie umeblowaniem.Ściana, na której znajduje się telewizor została wyłożona szarą, połyskującą tapetą. W ten sposób uzyskano dekoracyjną płaszczyznę, wokół której komponowane jest pomieszczenie.
Na zdjęciach mogą zobaczyć Państwo salon w świątecznej aranżacji.

 

W łazience zastosowano: hiszpańskie gresy firmy ‪#‎VENIS‬, ‪#‎płytki‬ ‪#‎ceramiczne‬ z kolekcji ‪#‎MyWay‬ ‪#‎paradyz‬, ‪#‎baterie‬ ‪#‎łazienkowe‬ ‪#‎kludi‬ ‪#‎balance‬. ‪#‎Meble‬ #łazienkowe zostały wykonane według projektu na zamówienie klienta.Materiały dostępne w Salonie Wnętrz & Łazienek, ‪#‎Bełchatów‬, Zamoście 94.