smart-tiles-6.jpg

"Smart tiles" na Targach Batibouw w Brukseli - 19.03.2018

Smart tiles to seria płytek, które daje większe możliwości aranżacyjne. W tym roku prezentowaliśmy nasz nowy produkt na Targach Batibouw w Brukseli. Cenisz sobie indywidualne i oryginalne rozwiązania? Smart tiles powstał z myślą o Tobie.

Wybór płytek i gresów ceramicznych jest ogromny. Jednak z doświadczenia projektowego wiemy, że czasami klienci nie mogą znaleźć serii, która w w pełni będzie im odpowiadać. Zdarza się, że szukają czegoś niepowtarzalnego lub mają własny pomysł na grafikę. Właśnie dla tych osób powstała seria "Smart tiles". Pierwsze propozycje zaprojektowała nasza architektka Alicja Galewska. To płytki ceramiczne, które można stosować jako pojedyńcze dekory lub układać z nich wielkoformatowe kompozycje. Sposób ich ułożenia zależy od klienta.

 

Zestaw "Smart tiles" składa się z trzech płytek, które razem tworzą wzór podstawowy. Pojedynczy element ma wymiary: 59,7 x 29,7 cm.  Bazę stanowią płytki ceramiczne Nowa Gala z dwóch serii: Neutro i Monotec.To na nich zostaje nadrukowany, a później utwardzony wzór. 

 

 

Rozwiązanie "Smart tiles" robi wrażenie, szczególnie wtedy, gdy zastosujemy je na dużej powierzchni, na przykład na całej ścianie. W autorskiej serii przewidzieliśmy różne wersje kolorystyczne oraz dwa podstawowe motywy, z których można tworzyć własne układanki. Ponadto istnieje możliwość nadruku na płytce wzoru opracowanego specjalnie na prośbę klienta lub realizacji przygotowanej przez niego grafiki. Zachęcamy do obejrzenia wizualizacji, które przedstawiają różne sposoby wykorzystania "Smart tiles" we wnętrzach. 

 

 

Zapraszamy do obejrzenia serii Smart tiles tutaj >>>

 

Seria "Smart tiles" miała swoją premierę na targach Domu i Wyposażenia Wnętrz Batibouw w Brukseli. Niezwykle nam miło, że została zauważona i pozytywnie odebrana. Dziękujemy także Urzędowi Marszałkowskiemu w Łodzi za wsparcie, dzięki któremu mogliśmy pokazać swoje produkty na targach.  

 

Zapraszamy do obejrzenia relacji z targów na naszym profilu facebook'owym >>>

 

Płytki można zamówić w naszym sklepie internetowym lub odwiedzając Salon Wnętrz & Łazienek, Bełchatów, Zamoście 94 >>>

 

„Dofinansowanie udziału w wyjeździe zostało udzielone w ramach realizacji projektu „Łódzkie w Brukseli - promuje łódzki biznes”, finansowanego z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014 - 2020, Oś priorytetowa II. INNOWACYJNA I KONKURENCYJNA GOSPODARKA, II.2 INTERNACJONALIZACJA PRZEDSIĘBIORSTW, II.2.2 PROMOCJA GOSPODARCZA REGIONU”.