Godziny otwarcia Salonu Wnętrz & Łazienek w Bełchatowie

W związku z nowym trybem pracy wynikającym z ograniczeń związanych z epidemią koronawirusa zmieniamy godziny otwarcia sklepu przy ulicy Zamoście 94:

poniedziałek – piątek jesteśmy otwarci od 10.00 do 18.00

w soboty sklep czynny w godzinach od 10.00 do 14.00

Jednocześnie informujemy, że w tym trudnym dla wszystkich czasie, staramy się wykonywać swoje zobowiązania i prowadzić firmę odpowiedzialnie zachowując wszystkie zalecane środki ostrożności. Nasi projektanci pracują zdalnie, można się z nimi kontaktować mailowo i telefonicznie, tak by zachować ciągłość prowadzonych prac. Dodatkowo zachęcamy do pozostania w domu i odwiedzenia naszego sklepu online, który znajduje się pod adresem https://wnetrza.shop/

W sklepie stacjonarnym dyżuruje jeden sprzedawca, jeśli potrzebują Państwo złożyć zamówienie, otrzymać ofertę na płytki ceramiczne lub wyposażenie łazienki, to można się z nami skontaktować telefonicznie pod numerami: 509-034-750, 789-280-889 lub mailowo na adres wnetrza@interia.pl. Możemy też wysłać Państwu zdjęcia produktów z naszej ekspozycji. Możliwy jest odbiór materiału na miejscu, wykonujemy konieczne transporty, zachowujemy ciągłość rozpoczętych prac i umów. W tym trudnym czasie ograniczamy spotkania do niezbędnego minimum.

Życzymy wszystkim zdrowia i spokoju.

Z pozdrowieniami,
Zespół Firmy „Wnętrza”

Fot. Salon Wnętrz & Łazienek w Bełchatowie, ul. Zamoście 94

Firma "Wnętrza" | Alicja Galewska | ul. Zamoście 94 | 97-400 Bełchatów | tel. +48 602 12 44 91 | wnetrza@interia.pl

logo wnętrza galewska