PROJEKT KUCHNI - architektura wnętrz

Prostota i elegancja w nowoczesnym wnętrzu

Jasne wnętrze, kolorystyczny detal, proste w formie meble, dekoracyjne lampy. To jeden ze sposobów na subtelną elegancję we wnętrzu. Zapraszamy do obejrzenia naszej realizacji w stylu modern. Projekt wnętrz: Alicja Galewska, Wykonawstwo: Firma „Wnętrza” 

Projekt kuchni w nowoczesnym stylu:

Nowocześnie w tym przypadku oznacza uporządkowaną przestrzeń, harmonijne operowanie formą i kolorem. Zaprojektowana przez naszą pracownię kuchnia utrzymana jest w eleganckiej tonacji bieli z szarością z wkomponowanymi elementami czerni. Bryły szafek, blatu i baru schodzą się pod kątem prostym współtworząc regularne linie. Biel jest tłem, na którym rysują się wyraźne formy. Kuchnia została pomyślana tak, aby można było w niej swobodnie pomieścić sprzęty kuchenne i naczynia w zamykanych szafkach, co ułatwia utrzymanie porządku. Choć jedna ze ścian, w tym stosunkowo niewielkim pomieszczeniu, została zabudowana i funkcjonalnie zagospodarowana, to całość pozostała lekka w formie. Czarna lampa umieszczona nad blatem jest prawdziwą ozdobą wnętrza, a pomarańczowe dodatki — krzesła barowe i elementy dekoracyjne ożywiają kompozycję.

Showroom

Kilka słów o projekcie łazienki: 

W  łazience wyeksponowano wolnostojącą wannę poprzez umieszczenie jej na podeście. Niepowtarzalny klimat tworzy długie lustro i oświetlenie: wiszące lampki, plafon, podświetlane półki i światło wydobywające się z kieszeni podwieszanego sufitu.Dodatkowo na jednej ze ścian zaaranżowano praktyczną szafę, co ułatwia utrzymanie porządku.

S

Firma "Wnętrza" | Alicja Galewska | ul. Zamoście 94 | 97-400 Bełchatów | tel. +48 602 12 44 91 | wnetrza@interia.pl

logo wnętrza galewska