Design Alicji Galewskiej na targach Warsaw Home – odwiedź nasze stoisko E1.329, hala E

Zapraszamy na stoisko targowe, który przygotowaliśmy w ramach jednej z najważniejszych imprez wnętrzarskich w Polsce – targów Warsaw Home. W tym roku pokażemy kilka wzorniczych premier oraz niektóre meble, lampy i lustra znane z poprzedniej edycji i wchodzące w skład autorskiej kolekcji designu Alicji Galewskiej.

Meble, lampy i lustra projektowane przez Alicję Galewską są wytwarzane w krótkich seriach przez lokalnych rzemieślników na konkretne zamówienie. Prezentowana kolekcja ma wyrazisty i unikatowy charakter.

Zapraszamy do współpracy projektantów i architektów, właścicieli showroomów, wszystkich, którzy poszukują nietypowych mebli i obiektów do wnętrz. Chętnie podejmiemy współpracę z producentami.

Targi Warsaw Home&Contract odbędą się w dniach 27.10-30.10.2021.

Zapraszamy na nasze stoisko w hali E o numerze: E1.329

Alicja Galewska: architekta wnętrz, malarka, absolwentka wrocławskiej Akademii Sztuk Pięknych, prowadzi własną pracownię projektową, firmę Wnętrza, nieprzerwanie od 1997 roku. Projektowanie traktuje jak sztukę użytkową, która ma odpowiadać na potrzeby człowieka i tworzyć przyjazne, dobrze zorganizowane miejsce do życia, odpoczynku i pracy. Na styku dwóch estetyk, potrzeb klienta i kreacji projektanta powstają wyjątkowe mieszkania, domy, a także realizacje przestrzeni publicznych: restauracje, biura, hotele. Alicja Galewska stworzyła autorską kolekcję designu opracowując nowe wzory: mebli, lamp i luster.

Firma "Wnętrza" | Alicja Galewska | ul. Zamoście 94 | 97-400 Bełchatów | tel. +48 602 12 44 91 | wnetrza@interia.pl

logo wnętrza galewska